הרצאות לעובדים

אם אתה מעונין לארגן יום גיבוש לעובדים שלך, אשר במהלכו הם ישמעו הרצאות שונות בנושאים שונים, כדאי לבחור בהרצאות לעובדים אשר יעניינו אותם. אם אתם מחפשים הרצאות לעובדי משטרה, עובדי חינוך פורמאלי, עובדים קהילתיים, עובדים עם נוער  או ילדים בחינוך בלתי פורמאלי, עובדי רווחה ועוד, כדאי מאוד שתבחרו בהרצאה אשר גם תהיה מעניינת עבורם וגם תוסיף להם ידע עשיר הנוגע באופן כלשהו לעולמם. הרצאות בתחום הקרימינולוגיה הן הרצאות הרלוונטיות ללא מעט קבוצות עובדים.

הרצאות קרימינולוגיה לעובדים

הרצאות מעניינות לעובדים, הנערכות במסגרת יום עיון לעובדים, יום גיבוש לעובדים, ערב צוות או בכל מסגרת אחרת, יכולות להיות הרצאות בכל תחום. אולם, ישנן הרצאות בתחומים מעניינים אשר יכולות לגעת גם בתחומי עבודתם של עובדים שונים ולסייע להם להבין טוב יותר סיטואציות עמן הם מתמודדים בעבודתם. הרצאות בקרימינולוגיה, הינן הרצאות בתורת הפשע, אשר נוגעות ברבדים הפסיכולוגיים של הפשיעה. בהרצאות הללו ניתן להבין את המניעים של הפשיעה, השלכות פשיעה על האדם הפושע, כיצד ניתן לזהות פוטנציאל של אדם לעסוק בפשע וכיצד ניתן למנוע אותו. כל הידע הזה הינו ידע מרתק ואף רלוונטי כאשר מדובר בתחומי עבודה שונים הנוגעים לתחומי הרווחה, החינוך או השיטור הקהילתי.

הרצאות לעובדים של פרופסור אדלשטיין

אם בחרת בהרצאה בתחום הקרימינולוגיה עבור העובדים שלך, כל שעליך לעשות זה לבחור בפרופסור ארנון אדלשטיין, אשר ינחה וירצה את ההרצאה הזאת. הפרופסור הינו בקיא ומומחה בתחום קרימינולוגיה, הוציא ספרים נמכרים בנושאים הקשורים לתחום ומלמד את התחום במכללת קיי לחינוך בבאר שבע. ההרצאות של הפרופסור בתחום הינן הרצאות מעניינות ורלוונטיות, אשר יעשירו כל אחד בידע אקטואלי וירתקו את האדם השומע את ההרצאה לכל אורכה.

אם אתה מחפש את ההרצאות הטובות ביותר לעובדים, הרצאות בתחום הקרימינולוגיה של פרופסור אדלשטיין הינן הרצאות איכותיות,יעילות ומרתקות.

הרצאות לעובדים בימי עיון וגיבוש

למידע נוסף השאירו פרטים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Call