הרצאות מעניינות לעובדים בנושא קרימינולוגיה

אין ספק שהטכנולוגיה הביאה לעולמנו נגישות למידע: באמצעות הקלדה קלילה, אנו מגיעים תוך שניות ספורות לפרטים הרלוונטיים עבורנו. עם זאת, הרצאות מעניינות לעובדים הן דוגמא ללמידה באמצעות מרצים מעניינים – ולאו דווקא דרך מה שהמחשב יכול לספק לנו. משום שאין תחליף לידע שמומחים יכולים להעביר, ארנון אדלשטיין ישמח להרצות באחד מימי העיון או הכנסים הקרובים בארגון שלכם.  

 

הרצאות מעניינות לעובדים – לאירועים מיוחדים בארגון

הרצאות מעניינות מושפעות, במידה רבה, מנושא ההרצאה וממרצה מרשים ומרתק. כדי שעובדי החברה ייהנו מהרצאה שתשאיר אותם עם פה פעור, חשוב, ראשית, לבחור בנושא מרתק שיפנה לסוגי קהלים שונים. קרימינולוגיה היא, בהחלט, נושא שיותיר את הקהל עם צמא לשמוע עוד. למה הכוונה? עבודתו של הקרימינולוג נוגעת בתחומי דעת שונים, ולעיתים קרובות הם חופפים: בין אם מדובר במשפטים, סוציולוגיה או ניתוח סטטיסטי – הרצאה זו תציג את עבודת המחקר המעמיקה אותה מבצע הקרימינולוג.

אמנם קרימינולוגיה איננה נוגעת לתחום עיסוקם של עובדי היי טק או אדריכלים, אין ספק שקהלים אלו ורבים אחרים יגלו עניין רב בהרצאה אשר עוסקת בעולם הפשיעה והעבריינות בישראל. בבואכם לתאם את ההרצאה הקרובה, מומלץ להבין, ראשית, עבור אילו אירועים מיועדים הרצאות מרתקות אלו:

  • ימי גיבוש – עובדת במחלקת משאבי אנוש בארגון גדול ומתכננת אירוע מיוחד לגיבוש צוות העובדים ? עומד בראש חברה ומעוניין לארגן יום עיון מהנה ומרתק כאחד? בין אם נושא ההרצאה עוסק בקרימינולוגיה או בתחומים אחרים, הרצאות אלו יכולות להיות מרתקות למדי – במידה והנואם הינו כריזמטי ומנוסה.
  • כנסים מקצועיים – עבור רבים מאתנו, חלק חשוב מצבירת ידע וכלים בעבודה שלנו כולל השתתפות בכנסים ובימי עיון. בין אם אתם עוסקים בתחום מדעי ההתנהגות, המשפטים או הפיננסים, על הנואמים להעביר את נושא ההרצאה באופן מעניין שישאיר את המשתתפים עם טעם של עוד.

 

להעביר את הידע הלאה

מחפשים אחר הרצאה מעניינית לערב החברה הקרוב? במידה ועולם הפשיעה והעבריינות מרתק אתכם ואת עובדי הארגון, פרופסור ארנון אדלשטיין, קרימינולוג ומרצה בעל שם עולמי, ישמח להרצות באירוע החברה הקרוב.

למידע נוסף השאירו פרטים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Call