הרצאות מעניינות לעובדים

אם אתם מחפשים הרצאות מעניינות לעובדים, תוכלו לפנות לפרופסור ארנון אדלשטיין, מומחה בתחום הקרימינולוגיה, מרצה לסטודנטים, מחבר ספרים אקדמאיים וספרי מתח בנושא ומנגיש את תחום הקרימינולוגיה לקהל הרחב. פרופסור אדלשטיין הוא מרצה מרתק הידוע ביכולותיו להעביר הרצאה מרתקת, סוחפת ומעשירה שתשאיר את האולם כולו צמא לידע נוסף.

הרצאות מעניינות לעובדים – הצצה לעולם הקרימינולוגיה האפל

  • אז מהי קרימינולוגיה? מדובר בענף שלם, מקצועי, טיפולי ומחקרי העוסק בחקר הפשיעה על סוגיה והתנהגויות סוטות (יוצאות מגדר הנורמה) של בני האדם, כמו סוטי מין, עבריינים ועוד. הקרימינולוגיה חוקרת מה עומד בסיס האישיותי של העבריין או הסוטה, מה מוביל אותו לבצע פשיעה או עבריינות וכיצד ניתן להחזיר אותו לדרך המוטב ולשקם באותו באופן המוצלח ביותר.

  • יום גיבוש – הצד האפל והאסור של החיים מרתק אותנו, ולכן אנחנו נמשכים לספרי מתח, לקריאת כתבות על תחום הפשיעה בעיתונים ולסרטי אימה. הרצאה בתחום הקרימינולוגיה תהווה אפשרות נהדרת ומעניינת ליום גיבוש עבור מעסיק המעוניין לרתק את עובדיו.

  • כנס עיון – הקרימינולוגיה היא תחום הגובל בתחומי ידע ומחקר רבים אחרים, כמו פסיכולוגיה, סוציולוגיה ועוד. לכן, הרצאה בתחום זה תהיה לתרומה מתבקשת בכנסי עיון המתקשרים לתחום. ההרצאה תאפשר היחשפות לתיאוריות חדשות בנושא, לדרכי התמודדות עם פשיעה וסטייה, ניתוח מקרים ומחקרים, כלים פרקטיים ותובנות שניתן ליישם. זו הרצאה משלימה נהדרת לאנשים העוסקים באוכלוסיות קצה בעייתיות, למדריכים חברתיים בפנימיות לנוער בסיכון, לעובדים בתחום שירות בתי הסוהר ובתחום המשטרה ועוד.

איך לבחור הרצאות מעניינות?

אם אתם מעוניינים לבחור הרצאות מעניינות לעובדים שלכם, חשוב לבחון את קהל היעד. בחרו בהרצאה שתענה על רוב המאפיינים הממוצעים של הקהל – החל ממאפייני גיל, מאפיינים תרבותיים ועד לתחומי עניין. הקרימינולוגיה היא תחום מרתק ורב תרבותי כך שהרצאה בתחום סביר להניח שתעניין בוגרים (החל מגיל 18) ועד למבוגרים, משום שהיא נוגעת בתחומי החיים האסורים. בדרך כלל אנחנו נחשפים לפשיעה ולעבריינות רק דרך העיתונים. ההרצאה תהווה הזדמנות להיחשף לנושא המרתק באופן ישיר יותר ולשאול את כל השאלות שמעולם לא העזנו לשאול, או פשוט לא היה לנו את מי.

הרצאות מעניינות לעובדים

למידע נוסף השאירו פרטים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Call