מרצים מומלצים קרימינולוגיה

מחפשים אחר הרצאה מעניינת לאירוע חברה? מתכננים הדרכה מקצועית לעובדי הארגון שלכם? הרצאות בתחומי דעת שונים נושאות חשיבות רבה בעולמנו כיום. בזכות מרצים מומלצים, לא רק שהרצאות אלו יהיו יעילות – התוכן שלהן ייחרט בזיכרונם של המשתתפים למשך זמן רב. אם גם אתם מתעניינים בהרצאה מעניינת שתועבר על ידי מרצה מומחה בתחומו, ארנון אדלשטיין, חוקר בתחום הקרימינולוגיה, ישמח לעמוד לרשותכם.

 

סוגי הרצאות בהנחייתם של מרצים מומלצים

השכלה היא, ללא ספק, אחד הכלים החשובים שעל אנשים לצבור במהלך חייהם: מה נעשה ללא הידע החשוב בתחום הפיננסים, החברה והפילוסופיה? כל נושא מחזיק בעולם מושגים המקנה לנו ידע וחוקים לצורך ההתנהלות השוטפת שלנו ביום יום. עם זאת, ובשל ריבוי ההרצאות הקיימות כיום – בין אם מדובר בהרצאות נודדות בין ארגונים או פאבים, או שמא מדובר במרצים אורחים באחד החוגים באוניברסיטה – קל ללכת לאיבוד בין הרצאות אלו. בבואכם לבחור בהרצאה המתאימה לאופי האירוע בהפקתכם, מומלץ להתוודע לנושאי ההרצאות השונים. נבחן, כעת את חלקם:

  • מדעי ההתנהגות: רבים מאתנו מתעניינים בנפש האדם, דרכה נוכל לתקשר עם הסובבים אותנו בקלות. בין אם מדובר ביסודות הפסיכולוגיה או שמא מבוא לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, הרצאה בתחום מדעי החברה תלמד אותנו מידע חשוב – אותו נוכל ליישם עם בני משפחתנו, חברינו והעמיתים שלנו בעבודה.
  • אמנות: מתעניינים באמנות עכשווית? תמיד תהיתם כיצד נוצר זרם הקוביזם? במהלך הרצאה באומנות, המרצה יחלוק אתכם מושגי יסוד בתחום זה, יסביר לכם את היווצרותם של זרמים שונים של אומנות, וידון בקשרים המורכבים בין הצופים לבין יצירות האומנות השונות.
  • קרימינולוגיה: תחום דעת הנגזר ממדעי ההתנהגות, הקרימינולוגיה עוסקת בתחום הפשיעה, דפוסי העבריינות – אצל בוגרים ובני נוער כאחד, לצד הנסיבות הגורמות אנשים לסטות מהתנהגות נורמטיבית ולפנות לביצוע גניבות ומעשי פשיעה אחרים.

 

להתוודע לעולמו הפנימי של האדם

השתתפות בהרצאות המועברות על ידי מרצים מרתקים הינה בגדר חוויה בלתי נשכחת. מתעניינים בעולם הפשיעה והעבריינות? בין אם מדובר בהתחקות אחר רציחות סדרתיות או התמכרויות לסמים – הרצאותיו של ארנון אדלשטיין, פרופסור לקרימינולוגיה, יעניקו לכם חלון לנפש האדם.

למידע נוסף השאירו פרטים

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני
Call